GOD OF WAR 2(PS2)

Ići dole

GOD OF WAR 2(PS2)

Počalji od PRVULE taj Pet 19 Sep 2008, 04:14

El igrao neko ako igrao slusajte pazljivo!!!znato ono osstrvo kada doletim sa konjem pa onda ima neki ogromni lanac koji vucu konji ostrvo e idem niz lanac posle picim tamo gde dobijem moc da stopiram vreme onda razbijem glavu ono statui i onda silazim tamo dole i borim se protiv ona koklopa valjda ili sta su vec!!!prvo jedan na mene a posle dva odjednom popedim ih i onda ima desno kao mali tunel gde ima neka glava tamo koja ispaljuje vatru a dole rupa a sa desne strane mala staza za hodanje i ja mislim da treba da razbijem tu glavu da bih otvorio prolaz ako je neko ovo prosao neki mi pomogne malo molim vas!!! Neutral Neutral
PRVULE
Veteran
Veteran

Broj poruka : 341
Godina : 24
Posao/hobi : Sve zivo
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: GOD OF WAR 2(PS2)

Počalji od The_show_man taj Sub 20 Sep 2008, 02:58

I ja igram GOW2 tek sam presao keca pa nisam jos stigao do tog dela.A igra je prejebena,mada sam u prvom delu zakucavao 10 puta najmanje.
The_show_man
Administrator
Administrator

Broj poruka : 168
Godina : 30
Datum upisa : 20.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PRVULE taj Sub 20 Sep 2008, 06:21

hehe presao sam taj deo znaci uopste glava se ne treba razbiti vec neke statue pomeriti...a sada sam zaglibio na drugo mesto dva dugmeta za vrata i jedan les da se postavi na dugmetu a kad stanem na drugo i da potrcim nemoze vvrata se zatvori....hmmm sta sad do ku**a
PRVULE
Veteran
Veteran

Broj poruka : 341
Godina : 24
Posao/hobi : Sve zivo
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od The_show_man taj Sub 20 Sep 2008, 07:10

PRVULE ::hehe presao sam taj deo znaci uopste glava se ne treba razbiti vec neke statue pomeriti...a sada sam zaglibio na drugo mesto dva dugmeta za vrata i jedan les da se postavi na dugmetu a kad stanem na drugo i da potrcim nemoze vvrata se zatvori....hmmm sta sad do ku**a

Jebiga treba malo da se usemis u igru.Ja sam se dosta aka-o sa kecom dok nisam izvalio na koju su foru zagonetke i ostale zajenbancije.
Da nemas mozda dvd9 verziju?
The_show_man
Administrator
Administrator

Broj poruka : 168
Godina : 30
Datum upisa : 20.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole